O mnie

Jestem absolwentem kierunku lekarsko – dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego . Od 2010 jestem pracownikiem (wykładowca) Kliniki Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo -Twarzowej Chirurgii Jamy Ustnej i Implantologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie jestem w trakcie szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie chirurgii szczękowo - twarzowej.


Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe i rozszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w prestiżowych kursach i stażach w kraju i za granicą ( USA, Austria, Niemcy, Hiszpania, Czechy). Jestem autorem publikacji związanych z tematyką chirurgii stomatologicznej i szczękowo-twarzowej oraz nagrodzonych i wyróżnionych prac naukowych prezentowanych na konferencjach międzynarodowych.  Uczestnik licznych konferencji poświęconych zagadnieniom związanym z chirurgią szczękowo - twarzową.


Jestem osobą otwartą. Cechuje się indywidualnym podejściem do pacjenta i stawiam na leczenie interdyscyplinarne. Uważam, że tylko kompleksowe i dobrze zaplanowane leczenie w gronie najlepszych specjalistów może przynieść oczekiwane efekty i satysfakcję pacjenta jak i moją.

 

Moje główne zainteresowania zawodowe to: implantoprotetyka, chirurgia ortognatyczna, chirurgia rekonstrukcyjna w wykorzystaniem najnowszych osiągnięć medycynu (czynniki wzrostu, komórki macierzyte) , periodontologia zabiegowa.

 

Prywatnie jestem pasjonatem sportu w szczególności piłki nożnej oraz fanem najnowszych osiągnięć w dziedzinie technologii.